picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

centralne odkurzacze co wybrać

centralne odkurzacze co wybrać

Poszukuję do swojego domu systemu odkurzania centralnego. Mam alergię i słyszałem, że tego typu system byłby dla mnie korzystny...mniej pyłków, mniej roztoczy itd. Polecicie sklep z takimi odkurzaczami?

Fifczak90

Posty: 18

 
Szukałem specjalnego węża o sporej długości do jednostki centralnej i znalazłem duży wybór dopiero w sklepie online www.odkurzacze.net. Także proponowałbym tutaj zajrzeć. Mają odkurzacze, mają też dodatkowe akcesoria, w tym filtry wysokiej jakości.

Ppako72

Posty: 37

 
Ooo mój szwagier ma coś takiego w domu. Zapytam go skąd to z siostrą kupowali. W sumie moim zdaniem jest to zbędny luksus, ale jak ktoś już nie ma co z kasą robić to sobie tak wydziwia :P

woytazo

Posty: 24

 
Poszukaj w internecie, najlepiej przez jakąś porównywarkę cen. W sklepach stacjonarnych to takich urządzeń nie widziałem, ale w internetowych pewno będą. Pozdr.

KOSHiii

Posty: 32

 
Cześć. Mam w domu taki odkurzacz i polecam zawsze wszystkim znajomym. No nie jest to może najtańsze, ale za to wygodne i porządne urządzenie. Z takich lepiej zaopatrzonych sklepów w necie to choćby serwis www.odkurzacze.net ma konkurencyjne ceny i dobrej jakości sprzęt. Moim zdaniem za niedługo to takie jednostki centralne zupełnie wypchną tradycyjne z użytku.

Pszemeg

Posty: 21

 
Witam. No nie wiem gdzie takie sprzęty sprzedają bo się nigdy tym nie interesowałem. Zresztą u mnie w mieszkaniu to częściej żona z odkurzaczem biega niż ja, także tego:)

Prometeusz172

Posty: 39

 
Ja tam sobie chwalę odkurzacz centralny. Ma kilka głównych zalet. Cisza, więcej wolnego miejsca, wygodna podczas użytkowania i większa czystość w domu. To tak pokrótce ;-)

Woli007

Posty: 18

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture