picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Projektory LED

Projektory LED

Cześć, czy macie doświadczenia z zakupem projektorów DLP? Potrzebuję projektora do firmy, bo zaczynamy robić profesjonalne prezentacje przed klientami, a bez projektora nie ruszymy z nowym projektem. Proszę o sprawdzone rozwiązania. Koszty mnie raczej nie obchodzą.

Yuri20

Posty: 6

 
Przy zakupie projektora warto ocenić przede wszystkim poziom hałasu urządzenia, przekątną wyświetlanego obrazu, żywotność, jasność, kontrast, rozdzielczość. Starsze modele projektorów strasznie hałasują i uniemożliwiają wręcz normalne oglądanie filmów, więc uważaj na ten punkt koniecznie.

Lesny

Posty: 30

 
Pamiętaj, że w nowoczesnych projektorach masz do czynienia z ciekawymi filtrami. To właśnie poprzez filtry możesz wyeliminować, np. braki w wyświetlaniu czerni podczas użytkowania projektorów LED.

Czechu22

Posty: 19

 
Do prezentacji biznesowych najlepiej nada się rzutnik DLP. Przy niezbyt wysokich kontrastach DLP sprawdza się rewelacyjnie.

tigra32

Posty: 8

 
U kumpla zobaczyłem Final Fantasy, chyba najnowszą część na projektorze maxled.tv i po prostu nie mogłem uwierzyć. Bajka, po prostu bajka. Po dwóch tygodniach już miałem swój projektor. Dokupiłem X-Boxa i uważam, że to jedna z najlepszych decyzji zakupowych. Projektor + konsola to perfekcyjne połączenie dla człowieka pracującego, który chce się zrelaksować po codziennych obowiązkach. Wziąłem miniaturową wersję projektora MaxLed UC50. Obraz jest całkowicie czysty, chłodzenie super, projektora nie słychać, ostrość regulujesz rolką. Świetna, naprawdę świetna sprawa :)

Nowe2014

Posty: 7

 
Wybierałbym na twoim miejscu projektory, gdzie występuje format obrazu 16:9 oraz 4:3. Masz wtedy nieco większą elastyczność w dopasowaniu szczegółów wyświetlania.

komspid03

Posty: 20

 
LED jest na pewno słabsze od DLP, ale i tańsze, więc warto kupić projektor pod konkretne oczekiwania. Projektorów DLP praktycznie się nie serwisuje. Nigdy nie miałem z nimi problemów technicznych.

Lupusx

Posty: 18

 
Jak rzutnika zamierzasz używać tylko od czasu do czasu to rozsądnie postawić na technologię LED. Przynajmniej trochę zaoszczędzisz.

mew soncz7777

Posty: 12

 
Nie ustawiaj tylko projektorów LED w zbyt dużej odległości, bo po prostu otrzymasz obraz z nieciekawie wyglądającymi pikselami. Trzeba uważać na odległości ustawienia projektora od ekranu, bo to często wartość kluczowa.

DobreRADY

Posty: 9

 
Zobacz, czy do projektora przy zakupie otrzymasz za darmo okulary 3D. Nie we wszystkich ofertach takie połączenie występuje.

Ruuudny23

Posty: 37

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture