picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Naprawa Lodówek Warszawa

Naprawa Lodówek Warszawa

Cześć, skończyła mi się gwarancja na lodówkę, no i niestety mój dotychczasowy serwis nie daje dalszej opieki w konkurencyjnych stawkach. Z tego powodu szukam raczej niezależnych fachowców do sprawdzenia lodówki, koniecznie z Warszawy. Znacie kogoś uczciwego, żebym nie wydawał kasy niepotrzebnie?

labuh

Posty: 4

 
Zwróć uwagę, czy serwis sprzętu AGD, który wybierasz posiada dział z faktycznie bezpłatnymi wycenami naprawy usterek. To nie jest wcale takie oczywiste.

komspid03

Posty: 23

 
Każdy serwis pogwarancyjny powinien mieć listę usług, w których się najbardziej specjalizuje. Kontakt do serwisu pogwarancyjnego warto sobie załatwić już podczas obowiązywania zwyczajowej gwarancji. No i samodzielnie też zobacz, czy wszystkie funkcje lodówki ustawiłeś właściwie.

ilonka56

Posty: 4

 
Teraz masz na rynku też kilka portali, na których możesz od razu zamówić fachowca po opisaniu usterki. To całkiem niezłe wsparcie.

Gosienka54

Posty: 15

 
Po zakończeniu gwarancji na sprzęt AGD marki Samsung pracownik jednego ze sklepów, w którym nabywałem urządzenia domowe polecił mi pogwarancyjny proserwis.waw.pl. Dojazd do klienta jest, błyskawiczne wyceny, części oryginalne do sprzętu AGD dostępne właściwie od ręki, a także tańsze zamienniki na życzenie (nie musisz się niczym przejmować, serwisant cię powiadamia o możliwościach). Na przestrzeni lat zlecałem u nich naprawy marki Samsung, LG, Bosch. Raz zdarzyła się bardzo ciężka usterka lodówki, ale i z tym sobie poradzili. Jeżeli to możliwe to zregenerują cały sprzęt poprzez tańsze części. Od razu ci powiedzą, czy się da konkretnie wykonać pracę. Według mnie uczciwy serwis i z ich opieki korzystam w razie wpadki jakościowej z AGD. Warto sobie w każdym razie numer zapisać, bo nigdy nie wiesz, kiedy się przyda. Pozdrawiam serdecznie.

beata77

Posty: 12

 
Jeżeli naprawa sprzętu AGD się nie udała to warto jeszcze przejrzeć efektywność instalacji elektrycznej w domu. Czasami to ona jest odpowiedzialna za cykliczne usterki.

wiesław11

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture