picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Medycyna estetyczna wilanów

Medycyna estetyczna wilanów

Dziewczyny, gdzie w Warszawie chodzicie na zabiegi przeciwzmarszczkowe? Co wam w ogóle najbardziej pomaga?

bruklin187

Posty: 9

 
Na upięcia i farbowanie chodzę do salonu Santhiya (www.santhiya.pl) . Pracuje świetna fryzjerka Ania. Widziałam tam u kobiet niesamowite stylizacje. Sama też nie narzekam. Korzystałam też z koloryzacji – świetne, naturalne kolory i raz z prostowania włosów. Bardzo dużo osób poleca panią Anię, dokładam pozytywną cegiełkę, bo moim zdaniem warto. Jeżeli chodzi o ceny to na pewno poniżej średniej w Warszawie. Nigdy nie zgłaszałam poprawek. Gabinet znajduje się w Miasteczku Wilanów w razie czego. Ważna zaleta to moim zdaniem brak pośpiechu. Można posiedzieć dłużej, porozmawiać. Do tego dochodzi profesjonalny wystrój. Pracownicy pamiętają lojalnych klientów :) Lubię takie salony właśnie, gdzie człowiek nie jest anonimowy.

345_14

Posty: 17

 
Wiem, że dobre gabinety medycyny estetycznej prowadzą na początku bezpłatne konsultacje i na nich masz dopiero dopasowanie konkretnych zabiegów, np. do rodzaju cery.

bartek33

Posty: 8

 
Obserwuję praktycznie wszystkie gabinety medycyny estetycznej w Warszawie na Facebooku, głównie w poszukiwaniu promocji. Informacje o rabatach pojawiają się najszybciej właśnie w mediach społecznościowych. Wiem, że w Wilanowie jest salon Santhiya, który od dawna nie schodzi z oceny klientów niżej niż 4.9/5. Byłam, bardzo luksusowy wystrój, ceny umiarkowane. Mnóstwo zabiegów na wszystkie problemy z ciałem, twarzą. Największy efekt miałam przy modelowaniu ciała. Gabinet wysłał mi nawet preparaty do odchudzania. W połączeniu z dietą straciłam w 2 miesiące ponad 8 kilogramów.

Nikuś23

Posty: 15

 
Na twarz doradzam zabiegi witaminowe, uzupełnienie kolagenu. Najważniejsze w zabiegach na zmarszczki jest moim zdaniem przywrócenie właściwego mikrokrążenia. Zwykły kosmetyk niestety takiej efektywności nie daje.

Budowlanic23

Posty: 25

 
Pamiętaj, żeby każde urządzenie z działu medycyny estetycznej przetestować na niewielkim obszarze działa i poznać przeciwwskazania. Z technikami laserowymi trzeba uważać. Sprawdź obowiązkowo, czy gabinet posługuje się certyfikowanymi, nowoczesnymi technologiami.

Lupusx

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture