picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

salon kosmetyczny kraków, proszę o pomoc

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Nikiiii

Posty: 5

 
To jest dobry salon kosmetyczny w Krakowie www.munecakrakow.pl. Mają szeroką ofertę zabiegów, bardzo dobry sprzęt i zaufanych kosmetologów. Pierwszy raz myślałam, że zapłacę w takim miejscu niemałą sumkę :), ale nie. Cennik mają w sam raz, żeby korzystać z usług regularnie. Polecam.

Yuri20

Posty: 5

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

orange777

Posty: 12

 
Nie ma porównania, jeżeli weźmiemy pod spostrzeżenie zabiegi u kosmetyczki w Krakowie z tymi, które robimy sobie w domu nawet przy użyciu sprzętu. Chodzę systematycznie do roku czasu na oczyszczanie i teraz widzę efekty.

namok

Posty: 14

 
Ja uważam, że każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Przede wszystkim po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też poszukuję dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Yuri20

Posty: 5

 
Też słyszałam, iż Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niezmiernie miła atmosfera, a jak niezbędny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

cowMuk90

Posty: 16

 
Ja też mam podobny dylemat i nie chciałabym trafić do pseudofachowca :( Zależy mi na usunięciu przebarwień, które szpecą moją twarz i jest ich niestety z roku na rok na coraz więcej. Myślałam o jakimś profesjonalnym zabiegu w salonie urody w Krakowie. Jak myślicie pomogą coś wybrać? A może jakiś zabieg polecacie?

cinto

Posty: 23

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również poszukuję i jakoś nie mogę trafić, albowiem wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, iż wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

namok

Posty: 8

 
Najlepsze efekty zabiegów są rzeczywiście wtedy, gdy wykonuje je dobra kosmetyczka w Krakowie. Nie bez powodu nie zmieniam swojej, bo jest doświadczoną osobą, która zna się na swoim zawodzie. Jestem zadowolona, ponieważ w końcu moja skóra zaczęła wyglądać na zdrową, a ja czuję się atrakcyjnie.

debuchtr

Posty: 7

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture