picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

jaką kosmetyczke polecacie

jaką kosmetyczke polecacie

Cześć ! Z usług której kosmetyczki korzystacie w okolicach Luzina? Poszukuje naprawdę profesjonalnego i sprawdzonego salonu i z góry dziękuję za Wasze opinie!

karla

Posty: 11

 
Najczęściej z profesjonalnych usług kosmetycznych korzystam w salonach poza Luzinem. Ostatnio słyszałam, że kobitki chwalą bardzo zabiegi w lokalnym salonie i chyba się pokuszę, żeby tam się wybrać. Może akurat jego oferta przypadnie mi do gustu i będę zadowolona.

sig666

Posty: 41

 
Coraz częściej słyszę w wśród koleżanek bardzo dobre opnie na temat usług salonu kosmetycznego La Monique w Luzinie. Chwalą nie tylko same zabiegi kosmetyczne, ale również usługi fryzjerki i manicurzystki. Może tam się wybierz.

mirekp2005

Posty: 11

 
Coraz więcej salonów kosmetycznych oferuje kompleksowe usługi co uważam, że w dzisiejszych czasach jest koniecznym rozwiązanie. Za jednym zamachem robisz sobie zabieg odmładzający i paznokcie a na koniec super fryzurę!

RafBe

Posty: 38

 
Polecam Ci salon La Monique w Luzinie. Regularnie odwiedzam w nim manikiurzystkę i korzystam z usług fryzjerskich. Ostatnio nawet zdecydowałam się na polecony przez kosmetyczkę na moją bardzo przesuszoną skórę zabieg. Ofertę i ceny za zabiegi możesz sprawdzić na stronie pod adresem www.la-monique.pl

Dzidaaa

Posty: 8

 
Ja też chętnie skorzystałabym z usług profesjonalnego salonu kosmetycznego, bo już mam dość robinia sobie paznokci i koleżanki w domu i chodzenia do fryzjerki, która zawsze proponuje mi jeden rodzaj strzyżenia!

Kitas

Posty: 9

 
Polecam manicure i zabiegi na trądzikową cerę w salonie La Monique. Usługi są wykonywane bardzo profesjonalnie, a efekt jest moim zdaniem naprawdę powalający. Moim zdaniem warto!

PaweL

Posty: 12

 
Dobrą opinią cieszy się salon kosmetyczny La Monique. Można tam skorzystać zabiegów kosmetycznych, usług fryzjerskich a nawet zrobić sobie profesjonalny manicure. Stałe klientki mogą skorzystać ze specjalnej oferty czyli po pięciu zabiegach następna usługa jest darmowa!

miko_poz

Posty: 16

 
Moja mama chodzi najczęściej do fryzjerki do salonu La Monique. Ostatnio jak się z nią tam wybrałam to zafundowałam sobie manicure i jestem bardzo zadowolona. Z tego co się zorientowałam, to w ofercie salonu są również różnego rodzaju zabiegi kosmetyczne.

Marioleczka

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture