picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

paznokcie kraków centrum, komu zlecić ?

paznokcie kraków centrum, komu zlecić ?

Witajcie. Muszę zmienić salon kosmetyczny :( Po ostatnich hybrydach pozostał niesmak. Mam nadzieję, że znajdzie się tu ktoś życzliwy i poleci salon paznokci w Krakowie centrum. Z góry niezwykle dziękuję.

gruszk009

Posty: 3

 
Wszystko zależy od tego, do kogo udasz się na manicure. Mnie osobiście pasuje kilka salonów w Krakowie i idę tam, gdzie akurat mają wolny termin. Nie wyobrażam sobie czekać :) Tak czy inaczej, hybrydy to super sprawa.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Jeśli chcesz być zadowolona z paznokci hybrydowych, to polecam skorzystać z usług tego salonu w Krakowie https://salonmagja.pl. Już wielokrotnie korzystałam z ich usług i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Jestem zadowolona, ponieważ mam zaufaną stylistkę.

ZPL33

Posty: 22

 
Jeżeli manicure, to tylko fachowy w gabinecie. Co do Krakowa, to powiem, iż mamy sporo dobrych miejsc, w których można wykonać fenomenalne paznokcie. Jak chcecie mogę polecić kilka z nich.

Suit

Posty: 14

 
Super, że temat się rozwinął :) Na pewno zerknę do tych miejsc, które tutaj polecacie. Mam nadzieję, że znajdę wspaniałą stylistkę od paznokci hybrydowych. Znam też kilka miejsc w Krakowie, które polecają mi koleżanki, więc na pewno już wkrótce problem się rozwiąże. Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam.

Kitas

Posty: 8

 
Też myślałam nad kursem, ale chyba nie znajdę na taką naukę czasu. Na obecną chwilę korzystam z usług. Chodzę na paznokcie do super salonu w Krakowie centrum. Chwalę sobie usługi, ale fakt, stylistka zna moje oczekiwania jak własną kieszeń :D

michał

Posty: 6

 
Tak się zastanawiam, czy nie lepiej dać troszkę odsapnąć paznokciom. Za dwa miesiące mam ważną imprezę :D I wtedy chciałabym wyglądać bosko, w tym mieć coś szałowego – paznokcie hybrydowe wykonane w doświadczonym salonie w Krakowie. Teraz robi mi je koleżanka i nie są tak przepiękne jak z salonu :(

azbe

Posty: 20

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture