picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Gdzie można zakupić manekiny sklepowe ?

Gdzie można zakupić manekiny sklepowe ?

Mam zamiar kupić fryzjerkom w moim zakładzie nowe fartuchy fryzjerskie, co polecacie. Na co zwrócić uwagę. Może znacie jakąś dobrą hurtownię, sklep?

lalunik

Posty: 14

 
Myślałam o zmianie wyposażenia swojego salonu fryzjerskiego tak od a do z. Szukałam taniego miejsca i udało mi się znaleźć tę właśnie hurtownię. Bardzo dobre artykuły fryzjerskie i wysoka jakość. Fryzjerkom odpowiadają.

Dervyl

Posty: 15

 
Jak zależy Ci na główce fryzjerskiej, która posłuży Ci trochę dłużej, niż kupiona byle gdzie, to polecam tę hurtownię fryzjerską http://hurtowniaolaf.pl. Mam nadzieję, że pomogłem, sam miałem kiedyś taki dylemat.

R1P

Posty: 22

 
Do nauki farbowania najlepiej jest wybrać główkę fryzjerską z włosów syntetycznych. Po pierwsze są tańsze, po drugie lepiej się na nich ćwiczy takie rzeczy. Z doświadczenia polecam kupić główkę porządnej jakości, gdyż te tańsze służą niezmiernie krótko. Jak już kupować takie akcesoria, to lepiej dołożyć parę zł i mieć na dłużej, poza tym lepszą jakość.

Hihoteczek2

Posty: 17

 
Jeśli planujecie zakup artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została przez nasz salon sprawdzona i jest ok. Często mają jakieś promocje, na których można sporo zaoszczędzić. Bardzo dobre miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich bardzo zadowolona.

Abnesis

Posty: 24

 
Jeżeli planujecie zakup artykułów fryzjerskich, to akurat ta hurtownia została przez nasz salon sprawdzona i jest ok. Częstokroć mają jakieś promocje, na których można wiele zaoszczędzić. Niezwykle porządne miejsce na nasze fryzjerskie zakupy. Ostatnio dokupiłam kilka główek do treningów, jestem z nich bardzo zadowolona.

Kirrin45

Posty: 21

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture