picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Dobry fryzjer w Krakowie, polecicie kogoś ?

Dobry fryzjer w Krakowie, polecicie kogoś ?

Ostatnio zapoznałam się z cennikiem dobrych fryzjerów w Krakowie. Czy waszym zdaniem korzystanie z ich usług ma sens?

giena1977a

Posty: 7

 
Sama dbam o swoje włosy w salonie fryzjerskich: http://studioexclusive.pl. Jeżeli szukasz dobrego fryzjera w Krakowie to ten moim zdaniem jest jak najbardziej wart polecenia albowiem pracują w tym gabinecie prawdziwi fachowcy.

korasek

Posty: 10

 
Mój chłopak uważa, że fryzura u kobiety jest najważniejsza a więc może faktycznie warto postawić na to aby zainwestować w dobrego fryzjera w Krakowie w celu polepszenia swojego wyglądu.

bolewest

Posty: 20

 
Oczywiście, że dobry wygląd zwiększy Twoją pewność siebie. Dlatego też jak najbardziej polecam Ci udanie się do dobrego fryzjera w Krakowie, który będzie w stanie sprawić, że Twoje włosy będą wyglądały naprawdę świetnie.

Klarka34

Posty: 12

 
Ostatnio widziałam w sklepie kosmetyki do pielęgnacji włosów, których używa mój fryzjer ale ich ceny były tak wysokie, że odpuściłam sobie zakup tych produktów. Skorzystanie z tych kosmetyków u fryzjera jest zdecydowanie bardziej opłacalne i wychodzi taniej.

Gosienka54

Posty: 13

 
Zastanawia mnie czy nie obawiasz się o swoje włosy. Koloryzacja może je naprawdę bardzo mocno zniszczyć a dodatkowo późniejsza zmiana koloru włosów jest jeszcze trudniejsza.

KOSHiii

Posty: 32

 
Jak najbardziej polecam Ci przy takiej okazji udanie się do dobrego fryzjera w Krakowie. Mimo, że wydatek jest spory to sama zauważysz jak ślicznie będziesz wyglądała w profesjonalnie zrobionej fryzurze. Z pewnością wiele osób doceni to jak dobrze zrobioną fryzurę posiadasz a faceci będą prawili Ci mnóstwo bardzo miłych komplementów.

Fowl1990

Posty: 22

 
Uważam, że z dobrego fryzjera warto korzystać natomiast jak we wszystkim należy zachować umiar. Zbyt częste wizyty po prostu mijają się z celem. Najlepiej raz na jakiś czas udać się do takiej osoby aby poprawić swoją fryzurę.

wiesiekj

Posty: 8

 
Moja dziewczyna systematycznie chodzi do dobrego fryzjera w Krakowie i wcale nie wiąże się to z gigantycznymi kosztami. Efekt jest natomiast naprawdę świetny.

elonik56

Posty: 25

 
Jeżeli zależy Ci na wyglądzie zewnętrznym to jak najbardziej warto udać się do dobrego fryzjera w Krakowie. Taki fryzjer jest w stanie idealnie dopasować fryzurę do kształtu Twojej głowy a więc dostaniesz dokładnie taką jaka najbardziej Ci pasuje.

Miluśkooo2

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture