picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

PIELĘGNACJA CIAŁA

PIELĘGNACJA CIAŁA

Czy powiększałyście już sobie usta kwasem hialuronowym i jakie macie po zabiegu wrażenia?

kkjmk33

Posty: 18

 
W galeriowcu na ul. Legnickiej jest fajna oferta gabinetów medycyny estetycznej. Moja koleżanka usunęła owłosienie w Body Cosmetic Laser.

PiSi

Posty: 22

 
Miałam straszne plamy potrądzikowe, a farmakologia jeszcze pogorszyła sprawę. Pomógł mi zabieg laserem we wrocławskim gabinecie www.bodylaser.com.pl .

Bobek1200

Posty: 23

 
W salonie www.bodylaser.com.pl używają najlepszych technik laserowego usuwania przebarwień, trądziku i mają też opcję depilacji i fotoodmładzania. Pani w gabinecie powiedziała mi, że połączenie światła i fal radiowych jest najlepsze. We Wrocławiu to jeden z niewielu salonów piękna, który łączy te dwa elementy.

aplay99

Posty: 19

 
Wiem, że lasery wykorzystywane w medycynie estetycznej działają, ale musisz wybierać te, które wnikają w najgłębsze warstwy skóry.

Różyczka

Posty: 30

 
Fotoodmładzanie na pewno działa, bo laser pobudza skórę do regeneracji. Ten fakt jest potwierdzony naukowo. Poza tym, jeżeli regularnie korzystasz z zabiegów medycyny estetycznej przedłużasz wytwarzanie kolagenu, wpływającego na odbudowę cery.

viencek

Posty: 24

 
Idź najpierw na konsultację i oceń, czy nie masz przeciwwskazań do zabiegu. Zrób przed nim zdjęcia ciała dla porównania. Na trądzik super działa laser IPL.

esdoen1

Posty: 21

 
Odkąd pamiętam miałam problemy z trądzikiem, a wizyty u dermatologa kończyły się klęską. W desperacji poszłam na leczenie trądziku systemem IPL w salonie www.bodylaser.com.pl z Wrocławia. Po przejściu cyklu zabiegów na przełomie trzech miesięcy mam zupełnie inną cerę. Niezdecydowanym polecam w ciemno.

Teqri

Posty: 27

 
Pamiętaj, że najlepsze gabinety medycyny estetycznej praktycznie nie ingerują w ciało. Metody bezinwazyjne gwarantują niezły wynik, bezpieczeństwo, a i nie odczujesz żadnych skutków ubocznych.

adam_rudas

Posty: 28

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture