picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Hej. Czy macie jakiegoś producenta, który jest faworytem, gdy w rachubę wchodzi sprzęt do gabinetu kosmetologii? Mam nadzieję, iż będziecie w stanie wydać dla mnie jakąś rekomendację. Będzie mi prościej z wyborem.

trener

Posty: 8

 
Wyposażenie salonu fryzjerskiego to złożony temat, czego mam świadomość. Nie ukrywam, że kiedyś także miałem przed sobą takie zadanie. Jednakże poradziłem sobie :)

kuBawodzu

Posty: 20

 
Podzielę się moimi doświadczeniami, jeśli chodzi o wyposażenie salonu fryzjerskiego. Wszystko zawdzięczam ofercie sklepu: http://spashop.com.ua/. Posiadają oni niezwykle wysokiej jakości produkty, które bez cienia wątpliwości będą w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Świetne ceny. Serdecznie polecam ten sklep!

gregBard

Posty: 9

 
Kilkanaście tysięcy zł musiałem wydać, gdy potrzebny był mi sprzęt do gabinetu kosmetologii. Teraz jestem w stanie zrozumieć dlaczego takie usługi są dość kosztowne. Po prostu sprzęt kosztuje równie mnóstwo.

glock32

Posty: 19

 
Do tej pory zaledwie raz miałem do czynienia z koniecznością załatwienia wyposażenia gabinetu kosmetycznego. Okazuje się, iż niebawem może będę miał kolejną okazję, ponieważ moja narzeczona planuje uruchomienie kolejnego gabinetu w naszym mieście.

djop7ek

Posty: 22

 
Mój nowy biznes zmusza mnie do tego, abym zainwestował w sprzęt dla salonów piękności. Mam nadzieję, iż uda mi się wyrobić w planowanym budżecie finansowym.

MisiekKce

Posty: 12

 
Nie dziwię się, że wyposażenie salonów fryzjerskich budzi zainteresowanie mnóstwo przedstawicieli tej branży. Na rynku działa jednocześnie olbrzymie grono producentów.

mila10

Posty: 10

 
Kilkanaście tysięcy złotych musiałem zabezpieczyć, gdy kupowałem urządzenia do salonu fryzjerskiego. Wbrew pozorom uzbierała się taka kwota :)

Hunka

Posty: 11

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture