picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

paznokcie kraków centrum, zna ktoś ?

paznokcie kraków centrum, zna ktoś ?

Cześć. Chciałabym się dowiedzieć, które macie zdanie na temat paznokci hybrydowych? Czy taki manicure niesłychanie niszczy płytkę paznokcia? Gdzie wykonujecie je w Krakowie?

Sylwekk

Posty: 3

 
Ja paznokcie hybrydowe robię już od prawie roku w salonie w Krakowie. Fajne Panie tam pracują i jest miła atmosfera. Moje naturalne paznokcie są bardzo łamliwie, dlatego nie żałuję, że kiedykolwiek tam poszłam.

Zdzichu 

Posty: 8

 
Paznokcie hybrydowe uszkadzają płytkę paznokcia tylko wówczas, kiedy są źle zrobione. Najlepiej jest wybrać się do doświadczonego salonu w centrum Krakowa.

Black_Riot

Posty: 6

 
Ja od czasu do czasu chodzę na paznokcie hybrydowe w Krakowie do tego salonu https://salonmagja.pl. Panie tam pracujące są bardzo miłe. Niestety nie zaglądam do nich często, ponieważ robie hybryde dwa razy do roku.

sgemino

Posty: 6

 
Powiem wam, że ja nie wyobrażam sobie, aby nie mieć paznokci hybrydowych. Tak się już do nich przyzwyczaiłam, że ciężko byłby mi się z nimi rozstać. Paznokcie robię w centrum Krakowa w bardzo fajnym salonie kosmetycznym.

roudee

Posty: 5

 
Cześć, wiesz co nigdy nie słyszałam o tym, że paznokcie hybrydowe są szkodliwe. Ja często robię w salonie kosmetycznym w Krakowie i jestem bardzo zadowolona. Moja paznokcie są bardzo ładne i się nie łamią.

daria34

Posty: 4

 
Cześć, wiesz co pierwszy raz słyszę, iż paznokcie hybrydowe są niezdrowe. Ja robię cały czas w salonie w Krakowie i jestem zadowolona.

reavan

Posty: 15

 
Paznokcie hybrydowe Kraków nie niszczą tak płytki paznokcie, gdy są wykonywane przez doświadczone osoby. Warto jest również robić sobie tygodniową przerwę po 3 zabiegach. To wzmocni Twoją płytkę paznokcia.

Yuri20

Posty: 2

 
Gratulację z okazji ślubu. Swoje paznokcie robiłam w centrum Krakowa, ale było to rok temu, więc nie wiem, czy jeszcze ten salon istnieje. Byłam bardzo zadowolona z paznokci.

serMER

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture