picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pierwszy portal ogłoszeniowy branży beauty BEZPŁATNE ogłoszenia

pierwszy portal ogłoszeniowy branży beauty BEZPŁATNE ogłoszenia

Hejka, czy wiecie, gdzie w sieci można znaleźć listę fajnych szkoleń kosmetycznych? Chciałabym poszerzyć kwalifikacje, ewentualnie pójść na solidny staż. Podpowiedzcie proszę ciekawe rozwiązania :) Z góry dziękuję.

wisełka88

Posty: 4

 
Tylko pamiętaj, żeby zawsze publikować oryginalne wpisy w katalogach, na portalach ogłoszeniowych i innych miejscach w sieci. Wtedy masz większą widoczność w wyszukiwarce. U mnie takie działanie przynosi większą konwersję. Pozdrawiam.

johncena67

Posty: 11

 
Dywersyfikacja ogłoszeń to najlepsze rozwiązanie dla salonów kosmetycznych. Od czasu, kiedy jestem w branży piękna mam najwięcej klientek z polecenia. Program lojalnościowy to moim zdaniem niezłe wsparcie.

irecki67

Posty: 4

 
Warto ponosić wiarygodność każdego ogłoszenia i nie małpować gotowców od konkurencji. Dobre zdjęcia salonu to też podstawa. Jednak w branży piękna zwraca się uwagę na całokształt funkcjonowania salonu.

AdiXer92

Posty: 20

 
Na początku wystawiaj darmowe reklamy. Jak sprawdzisz, czy dany serwis już dobrze działa, wtedy przechodź stopniowo na wpisy sponsorowane.

codePerformance

Posty: 12

 
Widoczność w portalach ogłoszeniowych pozwala poprawić efektywność pozycjonowania strony internetowej salonu kosmetycznego. Trzeba dodawać linki do witryny, no i publikować faktycznie unikalne propozycje.

bernatka789

Posty: 6

 
Promocja w internecie to raczej obowiązek dla salonu fryzjerskiego, SPA, kosmetycznego. Jak nie masz wielkiego kapitału to proponowałbym rozpocząć od ogłoszeń na darmowych serwisach, ale koniecznie wyspecjalizowanych w danym obszarze. Z ogólnych nie ma sensu korzystać.

byku65

Posty: 18

 
Jak dla mnie portale ogłoszeniowe dla branży kosmetycznej to najlepsze miejsce na przeprowadzanie analiz konkurencji lokalnej.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Od zawsze dywersyfikuję reklamy salonu kosmetycznego i sprawdzam ich wydajność długoterminową. Im więcej promocji w różnych mediach, tym ogólnie lepiej, chociaż sporo czasu zajmuje monitorowanie kampanii :P Automatyzacja przez portale ogłoszeniowe jest najlepsza.

Kitas

Posty: 8

 
Niedawno powiększałam salon kosmetyczny. Zainwestowałam w maszynę do redukcji cellulitu i w nowy fotel zabiegowy. Postawiłam na sprzęt używany. Współpracę nawiązałam z likwidowanym gabinetem piękna przez beautyconnect.pl. Bardzo szybki kontakt, wiarygodni partnerzy, żadnych problemów z dogadaniem realizacji zamówienia. Dobry portal ogłoszeniowy, ale wyłącznie dla branży kosmetycznej. Monitoruję przede wszystkim dział ze sprzedażą używanych urządzeń kosmetycznych i muszę przyznać, że da się naprawdę nieźle zaoszczędzić.

syrena88

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture