picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Najlepszy żłobek we Wrocławiu

Najlepszy żłobek we Wrocławiu

Jak wasze dziecko radzi sobie w żłobku i czy jesteście zadowoleni, że akurat w takiej, a nie innej placówce?

Fiszerrr

Posty: 1

 
Mnie akurat darmowa adaptacja przekonała, bo trwała tydzień i mogłam z Paniami porozmawiać, zrozumieć plan zajęć, organizację żłobka. Sensowna.

Laleczka4

Posty: 5

 
Moje dziecko właściwie wychowało się w żłobku prowadzonym przez www.przedszkolefairplay.wroclaw.pl we Wrocławiu i uważam, że to była jedna z najlepszych decyzji. Doskonały start z językiem obcym, w tym przypadku z angielskim. Moja córka to z natury buntowniczka, ale po zajęciach z innymi dziećmi stała się bardziej społeczna bym powiedziała i zaczęła bardziej doceniać inne dzieci, to co robią, czerpie więcej inspiracji, dobrze się zachowuje w towarzystwie. Akurat to na pewno zasługa Fair Play. Przy okazji bardzo dziękuję za zaangażowanie kadry.

Czarek

Posty: 4

 
Dziękuję za informację. Na pewno się zapoznam w międzyczasie. Dziecko z opiekunką u nas nie zagra. Żłobek obowiązkowo.

tefal100

Posty: 12

 
Wydaje mi się, że kadra najbardziej się jednak w żłobku liczy, empatyczna i rozsądna. A to, że dzieci się przez cały dzień nie nudzą to dla mnie magia.

Klara323

Posty: 7

 
Mają generalnie niskie czesne, jeżeli sobie porównasz po Wrocławiu, a z wyżywieniem nie ma jakościowych problemów, co mnie akurat chyba najbardziej przekonało.

21gregorek

Posty: 16

 
Oceniłabym zakres zajęć dodatkowych jeszcze i czy można ze żłobka przenieść się do przedszkola bezpośrednio. Według mnie taka kontynuacja ma duży sens dla dziecka, mniej stresu.

Lupusx

Posty: 9

 
Takie żłobki, które już wprowadzają głębokie elementy wychowawcze to niezwykle potrzebna nisza. Poza tym tylko niepubliczna placówka, bo publiczne to niedofinansowany interes i mniej innowacji.

TomekK

Posty: 6

 
Mini gry i większa grupa dzieci razem to świetna sprawa, a akurat ten żłobek słynie z wyższego standardu wykończenia. Mocno wyśrubowali normy bezpieczeństwa i Pań jest wystarczająco do opieki w każdej sytuacji i każdego dnia. To akurat doceniam.

Kolekcjoner

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture