picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

obozy legnica, szukam

obozy legnica, szukam

Interesuje mnie nauka pływania w Legnicy. Polecacie kogoś kto faktycznie się na tym zna? Chodzi o dziecko i taka osoba winna mieć stosowne podejście, żeby się nie zraził do pływania. Czekam na propozycje.

dobres34

Posty: 2

 
Według mnie we własnym zakresie trudno jest nauczyć dziecko pływania. Zawsze są jakieś wymówki i nigdy to nie wychodzi tak jak trzeba. Doskonalszy będzie jakiś instruktor.

pawel253

Posty: 10

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, niemniej jednak nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i rzeczywiście radzą sobie niezmiernie dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się niezmiernie, niemniej jednak to niezmiernie przyda.

englandrm

Posty: 3

 
Wysłałem dziecko na obóz z Legnicy z firmą http://www.maris.org.pl i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Według mnie są najlepsi, bo nikt lepiej nie potrafi zorganizować dzieciom czasu jak właśnie oni.

sgemino

Posty: 4

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Pływanie to nie jest moja mocna strona, ale nie chciałem robić tego moim dzieciom. One są po szkole pływania w Legnicy i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze. Myślmy przyszłościowo i niech dziecko potraci pływać. To na pewno w życiu mu się bardzo, ale to bardzo przyda.

Nikolee3

Posty: 19

 
My należymy do tych co raczej siedzą nad wodą, a nie pływają. Dziecko trochę po kolana wejdzie, ale nie dalej. To, dlatego nie wiem nawet jak miałbym dziecko uczyć pływać? Trudno powiedzieć, czy zdecyduje się też na prywatne czy też grupowe lekcje. Nie widzę takiej potrzeby.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture