picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gadżety reklamowe, dobry sklep ?

gadżety reklamowe, dobry sklep ?

Jeśli znacie jakiś sklep z tanimi długopisami reklamowymi to dajcie znać. Chciałbym zamówić troszkę plastikowych i troszkę metalowych z grawerem. Czekam na pomoc.

ewu1u01

Posty: 1

 
Lubię zbierać takie gadżety jak idę na jakieś targi. Można mieć faktycznie coś ciekawego i to za darmo. Czy taka reklama działa? Trudno jest mi powiedzieć, albowiem to zależy od tego, czego szukamy i czy ta firma jest dla nas najlepsza.

Bialy_Wilkos

Posty: 3

 
Propozycji w internetowych sklepach jest tak dużo, iż trudno będzie się na coś od razu zdecydować. Wiem, bo sam szukałem gadżetów reklamowych i kilka dni mi to zajęło.

miaziol

Posty: 39

 
Dawniej myślałem, że jeśli zamawiam tanie gadżety reklamowe to raczej nie będą dobrze wykonane. Zaryzykowałem i okazało się, że niska cena wcale nie musi oznaczać, że to będzie coś bardzo byle, jakiego.

Marioleczka

Posty: 7

 
Dla mnie szukanie to sama przyjemność. Jeśli mają wyznaczyć w firmie kogoś do takiego zadania to ja zaraz się zgłaszam. Sporo czasu to zajmuje się, chociaż mogę powiedzieć, że szukam czegoś ważnego dla firmy i wtedy nie zawracają mi głowy czymś innym. Polecam.

pawel253

Posty: 6

 
Jeżeli chodzi o gadżety reklamowe od producenta to na https://spiroprint.pl/ macie wszystko, czego szukaliście. Propozycji jest niezmiernie dużo i są podzielone na dużo różnych kategorii.

edyta123

Posty: 6

 
Widziałem bardzo różne gadżety z własnym nadrukiem i myślę, że dopasowanie czegoś dla siebie nie będzie jakimś trudnym zadaniem. Najlepiej określić sobie kwotę, jaką mamy przeznaczoną na zakupy i ilość, jaka jest nam potrzebna. Wtedy krąg poszukiwań znacząco nam się zawęzi i szybko coś odpowiedniego dopasujemy.

Schwalbaa

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture