picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

Meble na wymiar w Szczecinie

Meble na wymiar w Szczecinie

Możecie się podzielić praktykami dobrej aranżacji przestrzeni kuchennej? Nie wiem, jak rozmawiać z wykonawcą i o co prosić głównie. Jakbyście mogli to proszę o odpowiedzi.

Wielki Duch

Posty: 1

 
Mam od kilku lat meble kuchenne Wikinga i ani razu nie zgłaszałem problemu serwisowego. Ale najciekawsze jest to, że mają naprawdę długą gwarancję :) Paradoks jakości mógłbym powiedzieć.

masz0005

Posty: 8

 
Właśnie u nich https://www.studiowiking.pl/realizacje/ zamawiałem kuchnię, żeby blat był bardziej z przodu, a zlew z tyłu. Mam lepszą kontrolę nad jadłospisem, dzięki temu. Wygodnie trzymać dietę i ogarniać się w kuchni. Projekt, pomiary, montaż, wszystko poszło przez nich. Mają bardzo wyspecjalizowaną ekipę i nawet rynek sprzętu AGD ogarniają. W rozmowie mi coś wyszło to zamówili i podpowiedzieli, więc tym bardziej polecam.

sethe

Posty: 22

 
Zastanów się, gdzie spędzisz w kuchni najwięcej czasu. Prawdopodobnie zlew i blat, więc tutaj nie oszczędzaj. Z szafkami można pokombinować, albo jedna cargo, taka większa i tam wszystko sobie zmieścisz.

czertwin

Posty: 7

 
Fajnie moim zdaniem w kuchniach teraz wyglądają elementy chowane, albo modułowe właśnie, żeby z czasem coś rozbudować bez problemów z podstawowym projektem.

Marioleczka

Posty: 2

 
Nie jest tajemnicą, że wszystko drożeje, ale oni akurat sensownie podchodzą do wyceny i dają klientowi czas na zastanowienie. Terminów również dotrzymują. Widziałem meble na żywo jeszcze przed zamówieniem i to się sprawdziło.

xacti

Posty: 10

 
Od czasu do czasu się zdarzają u nich promocje, 10-20% taniej. Przegapiłem ostatnią i czekam na kolejną i myślę, że czas się decydować. Teraz ludzie idą w nieruchomy i to maksymalnie, wykończenia, remonty, inwestycje. Właściwy moment, żeby sobie miejsce zarezerwować w kolejce.

Iwonka_44

Posty: 19

 
Najlepiej to się umówić na spotkanie z działem projektowym. Po tym prawdopodobnie otrzymasz wizualizację i się zastanowisz, czy akurat taki układ Ci odpowiada. Tylko meble na wymiar, bo to jednorazowa inwestycja na lata. Rzadko ludzie decydują się później na rozbudowę.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Też właśnie po całym remoncie już oddzielnie kuchnię sobie zamówiłem i układ wyszedł znacznie lepszy. Połączyłem kuchnię z mini jadalnią, mam stolik rozkładany bezpośrednio od ściany i całkiem nieźle się sprawdza, nawet przy podziale przestrzeni.

Pipek56

Posty: 2

 
Na klasycznym układzie kuchni L możesz fajnie zadziałać. Teraz masz do dyspozycji wiele konfiguracji od matowych po błyszczące, praktycznie dowolna kolorystyka, modułowa rozbudowa. Warto dopytać o aspekt projektowy.

jajosz12

Posty: 9

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture