picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

badanie mikrobiologiczne powietrza

badanie mikrobiologiczne powietrza

Czy waszym zdaniem badanie mikrobiologiczne powietrza w wentylacji się opłaca i czy się odbija na komforcie funkcjonowania budynku?

Komimya

Posty: 2

 
Nie ma żartów z wentylacją i się o tym przekonałem, bo kilka lat musiałem przez to zamknąć biznes, więc lepiej zdecyduj się na wydanie pieniędzy ;)

Tatusi2

Posty: 36

 
Prawo i tak nakazuje przeglądy, a teraz urzędy pilnują strasznie przestrzegania chorych norm. Niestety, ale sprawy dotyczące klimatyzacji, wentylacji spływają na komfort ludzi i tutaj nie ma sensu oszczędzać.

wiesiekj

Posty: 14

 
Niezły poradnik czyszczenia wentylacji widziałem na https://www.facebook.com/environprojektPS/ i chyba nie zdjęli do tej pory. Czytałem, że brak modernizacji wentylacji może przełożyć się na pożar, co mnie przyznam przestraszyło i od razu się praktycznie skontaktowałem ;) Nie ma żartów generalnie z takimi rzeczami, szczególnie przy utrzymaniu obiektu komercyjnego.

pawel253

Posty: 2

 
Wiem, że realizują modernizację wentylacji dla szpitali nawet, więc podnoszą komfort obsługi nieruchomości rzeczywiście, a do tego dopasowanie niezawodnych technologii w każdym przypadku.

Kitas

Posty: 18

 
Zawsze i tak doradzam sobie na spokojnie kosztorysy zestawić i podjąć decyzję na spokojnie. Projekt wentylacji odbija się na pozytywnym samopoczuciu użytkowników nieruchomości.

Posty: 4

 
Bezpieczeństwo pożarowe to raczej podstawa, w tym czyszczenie wentylacji. Wielu ludzi nawet nie wie, że błędy w tym obszarze mogą wywołać ryzyko ogniowe.

56_2014

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture