picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

hortensja sadzonki, polecicie sklep?

hortensja sadzonki, polecicie sklep?

Pożądane byłoby zamawiać świerk pusch do swojego ogrodu? Widziałem na zdjęciach, iż wygląda ładnie, niemniej jednak w ogrodzie też tak będzie wyglądało?

3czex

Posty: 3

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, albowiem zawsze można tam trafić na oferty, jakie są odpowiednie pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na inne nowości ogrodnicze.

looque

Posty: 4

 
Bez kłopotów można zamówić w sklepie internetowym przeróżne rośliny. Mogą to być hortensje sadzonki w przeróżnych odmianach. Osobiście nie mam akurat tej rośliny, albowiem już mi miejsca zabrakło, niemniej jednak przyznam, że bardzo mi się podoba. Może jak wypadnie któryś z iglaków to posadzę właśnie taką piękną hortensje.

ssssebek

Posty: 11

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była niesłychanie ładna. Na nieszczęście wyjechałem na jakiś czas, a osoba, która miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za mnóstwo nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

wiesiekj

Posty: 14

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale trudne, dlatego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

Lupusx

Posty: 11

 
Kupowałem magnolii sadzonki poprzez Internet i roślina dziś jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, lecz rzeczywiście propozycja była bardzo korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a poprzez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Hunka

Posty: 5

 
Długo szukałem świerkowych sadzonek, natomiast wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, natomiast dokładnie wszystko sprawdzę. Oferta była naprawdę niezwykle duża i dobrze opisana.

roudee

Posty: 5

 
Duży wybór sosna wiethorst sadzonek odszukacie tutaj https://www.podlewane.pl/pl/p/Sosna-Schwerina-Wiethorst-C5/6731. Należałoby tam zajrzeć, bo mają faktycznie bardzo dobrze przygotowaną ofertę. Sporo klientów z niej korzysta i każdy jest bardzo zadowolony. Można również zamówić różne rośliny.

Acclaim

Posty: 16

 
Roślin jest rzeczywiście ogromna liczba. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, bo można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest konieczne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, niemniej jednak również o różnego rodzaju akcesoria.

marek

Posty: 10

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture