picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

panele podłogowe, gdzie polecicie ?

panele podłogowe, gdzie polecicie ?

Cześć, białe panele są dosyć nadzwyczajne. Niestety boję się, iż będę musiała na co dzień myć podłogę, żeby nie było na nich widać brudu.

Klarka4545

Posty: 1

 
Jeżeli boisz się jasnych podłóg, w szczególności białych paneli, sprawdź ofertę paneli podłogowych w lokalnym markecie budowlanym. Z pewnością ktoś uprzejmy pomoże wybrać stosowny materiał, który Cię zadowoli. Fajnie to wygląda, jeśli masz je ułożone na powierzchni całego lokalu.

Kitas

Posty: 3

 
O wyborze wykończeń do podłogi przeczytasz na cudownie prowadzonym blogu: http://panelepodlogowe.info.pl. Opisane są tam konkretne przykłady, które listwy podłogowe najlepiej pasują do danego koloru paneli.

Klara323

Posty: 7

 
To doskonały wybór. Panele Quick Step cieszą się zaufaniem mojej firmy remontowej. Pracownicy lubią je układać, bo są bardzo dobrze wykonane i spasowane.

szanser34

Posty: 10

 
Mnie osobiście najbardziej podobają się proste i funkcjonalne listwy przypodłogowe. Nie powinny zdominować ścian oraz podłogi. To nie ich zadanie. Poza kwestią stylistyki muszą chronić dolną część pomieszczenia przed przypadkowymi uszkodzeniami.

tigra32

Posty: 9

 
Nie przesadzajmy ;) Nie taki diabeł straszny, jak go malują. Białe panele wymagają więcej pracy na co dzień, niemniej jednak z drugiej strony są unikatowe. Mało kto ma takie w domu, więc będą jakąś odmianą.

Grudziii2

Posty: 28

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek przeróżnych wzorów, z których większa część imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, natomiast mają dużo innych zalet. Choćby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

TomekK

Posty: 4

 
Przecież masz w każdym większym sklepie wybór setek różnych wzorów, z których większość imituje drewno. Prawdą jest, że panele podłogowe nie zastąpią go w pełni, ale mają wiele innych zalet. Chociażby przystępną cenę czy łatwość utrzymania.

czertwin

Posty: 10

 
To oczywiste, że na białych panelach czy innych w jasnej kolorystyce łatwiej zauważyć kurz. Jedyna recepta, to częstsze przecieranie podłogi. Poza tym nie zauważyłam żadnych innych wad tego rozwiązania.

malajka6

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture