picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

pościel bawełna satynowa 200x220, jaki sklep ?

pościel bawełna satynowa 200x220, jaki sklep ?

Hej, chciałam zapytać jak częstokroć pierzecie Waszą pościel 200x220? Słyszałam, iż najlepiej jest przynajmniej raz na dwa tygodnie, niemniej jednak nie wiem czy to prawda.

Ventooo1

Posty: 1

 
Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad pościelą to warto wiedzieć o tym, że w zasadzie nie ma się nad czym zastanawiać. Ja kupiłem taką pościel bawełnianą na stronie: https://posciel-sklep.pl/posciel-bawelniana-130 i naprawdę jest bardzo zadowolony z zakupu – mogę polecić każdemu.

pawel253

Posty: 15

 
Ostatnio zdecydowałam się na zakup pościeli bawełnianej satynowej 200x220. Muszę przyznać, że jestem z niej bardzo zadowolona, ale dość mocno rzuca się w oczy. Zapewne nie będzie odpowiadało to każdemu, ponieważ czasami zbyt jaskrawe kolory uniemożliwiają sen. Zatem warto zastanowić się nad tym jeszcze przed zakupem.

mirekp2005

Posty: 7

 
Ostatnio postanowiłam, że będę prać moją pościel 140x200 zdecydowanie bardziej regularnie niż do tej pory. Dzięki temu śpi mi się teraz o wiele bardziej komfortowo przez co polecam tak robić każdemu.

Komimya

Posty: 4

 
Wiem, iż śpię dość niespokojnie, więc ostatnio kupiłam prześcieradło z gumką 200x220. Był to rzeczywiście dobry wybór, albowiem od tamtej pory nie mam problemu ze ściągającym się z rogów prześcieradłem, dzięki czemu jestem w stanie bez problemu przespać całą noc.

Pyszności2

Posty: 6

 
Osobiście już od paru lat używam prześcieradeł z gumką 160x200 i muszę przyznać, że jest to niezwykle dobry wybór. Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że podczas snu one się nie ściągają, a śpię dość niespokojnie.

Lesny

Posty: 30

 
Ostatnio moja pościel satyna bawełniana 200x220 poszła do profesjonalnej pralni. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż samodzielne pranie w domu.

HalskiPol

Posty: 12

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture