picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

masaz tarnowskie góry, znacie ?

masaz tarnowskie góry, znacie ?

Mówią, iż masaz tarnowskie góry daje super efekty, ale sam nie wiem czy iść na to czy jednak nie iść?

Mier56

Posty: 1

 
Nie sądziłem, że masaz stop slask może pomóc na problemy z krążeniem i sercem, niemniej jednak u mnie to rzeczywiście niesłychanie dobrze zadziałało. Raduję się, że zapisałem się na taki masaż i że mi tak niesłychanie szybko pomógł. Polecam to innym.

CHatka-eKo

Posty: 6

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

saradonin

Posty: 4

 
Polecam stronę http://www.grafzdrowie.pl, bowiem można tutaj odszukać dokładnie taki masaz stop slask, jaki daje niezwykle idealne efekty. Jestem niezwykle usatysfakcjonowany, bowiem relaksuje się i przy okazji dużo na tym może zyskać moje zdrowie. Wszystkim mogę polecić ten gabinet, bowiem faktycznie pożądane byłoby tam zajrzeć.

beata77

Posty: 5

 
Byłem kilka raz i mnie masaz tarnowskie góry naprawdę pomógł. Miałem kłopoty z nerwami, bowiem mam stresującą pracę, ale fizjoterapeuta wiedział, co ma robić i naprawdę zrobił to po mistrzowsku. Polecam wszystkim osobom takie masaże, bowiem dają dużo radości. Przyjemniej raz w miesiącu jestem na takim masażu.

Hunka

Posty: 11

 
Gdyby nie masaz tarnowskie góry to cierpiałabym dalej na bóle stawów, choroby układu krążenia, a tak czuje się po prostu wspaniale i jestem szczęśliwy.

Marioleczka

Posty: 4

 
Stosuje masaz tarnowskie góry od lat i cały czas mamy same pozytywne efekty. To, dlatego że mamy specjalistów od masażu i tylko do nich się zgłaszam. Wiedzą jak mi pomóc, bo mają podejście do każdego swojego pacjenta. Wiele można na tym dla siebie zyskać.

Reg00

Posty: 27

 
U mnie masaz stop slask pomógł na problemy ze stawami i jestem zadowolony. To działa na sto procent i jeśli ktoś ma takie problemy to nie powinien nawet chwili zwlekać tylko szybko zapisać się na wizytę w gabinecie gdzie przyjmuje fizjoterapeuta.

Yuri20

Posty: 12

 
Na mnie masaz tarnowskie góry działa kojąco, dlatego uwielbiam tam leżeć i się relaksować. Innym też to polecam zwłaszcza po ciężkim stresującym dniu pracy. Wtedy działa to jeszcze lepiej i skuteczniej na nas.

andrew66

Posty: 13

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture