picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

bus do Anglii, jaka firma ?

bus do Anglii, jaka firma ?

Potrzebny mi bus do Anglii, natomiast nie wiem, jaką firmę wybrać? Zależy mi na kimś, kto ma bardzo duże doświadczenie. Istotne będzie również to, która flotą dysponuje. Kogo polecacie?

oligarch

Posty: 1

 
Firmę z busami Polska Anglia macie tutaj http://busdoanglii24.pl. korzystałem z ich oferty wiele razy i jestem zadowolony. Dla stałych klientów mają atrakcyjniejsze oferty.

maniek

Posty: 5

 
Dla mnie cena ceną, ale najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo. Im nowsze są busy tym bardziej jestem zadowolony. Kupuje bilety dużo wcześniej, a w firmie takich lubią. Mogę wtedy uzyskać zniżki, dlatego warto właśnie na takie rozwiązanie postawić.

znamsienatym

Posty: 9

 
Propozycji jest bardzo dużo. Firmy konkurują ze sobą i na tym my klienci zyskujemy. To, dlatego warto dokładnie sobie wszystko zbadać. Analizujemy oferty i wybieramy tę, która jest najlepsza. Dobrze jest zobaczyć zdjęcia floty, opisy tras i opinie osób, którzy z firmy korzystali. Wówczas będziemy już wiedzieli, co należy wybrać.

Hezis

Posty: 5

 
Wybór busów do Anglii jest bardzo sporo, dlatego bez problemów każdy znajdzie coś dla siebie. Wymagania można mieć inne. Te osoby, jakie maja duże doświadczenie wiedzą, że bus winien być wygodny. Najlepiej żeby miał kapitańskie fotele, a do tego żeby miął klimatyzacje i szansa oglądania filmów. Trasa jest bardzo długa.

090913123

Posty: 2

 
Kiedyś pokusiłem się i pojechałem własnym samochodem do Anglii. Już dzisiaj wiem, iż to nie był najlepszy pomysł. Jednakże lepiej wsiać do busa Anglia i mieć problem rozwiązany. Niczym się nie interesujemy poza jazdą.

Yuri20

Posty: 2

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture