picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

lakiernia w Gdyni, szukam !

lakiernia w Gdyni, szukam !

Poszukiwana jest fachowe blacharnia w Gdyni, jaka usuwa szkody z OC i AC. Byłoby dobrze gdyby mogli przygotować dla mnie samochód zastępczy. Jeżeli macie kogoś solidnego to dajcie mi znać.

Hunka

Posty: 2

 
Mnie mechanicy z Gdyni bardzo pomogli. Myślałem, że to koniec silnika, ale przyjechali pomocą drogową i zawieźli mnie to warsztatu. Kilka godzin i auto było jak nowe.

Kitas

Posty: 2

 
Byłem u kilku mechaników samochodowych w Gdyni. Teraz już wiem, że jeśli chce się mieć naprawiony samochód to nie zrobi się tego tanio. Wybieram teraz taki warsztat samochodowy, jaki ma bardzo dobre opinie. Ważne jest to, kto w tym warsztacie pracuje. Im mechanicy mają większe doświadczenie tym lepiej dla nas.

Jasioneczek

Posty: 25

 
Jeżeli ktoś szuka blacharstwa w Gdyni to tutaj https://autodobrucki.pl jest warsztat, który się tym zajmuje. Mają samych fachowców i co ważne wiele nie biorą za naprawy.

R1P

Posty: 25

 
Korzystałem z samochodu zastępczego w Gdyni, bo jeden z warsztatów miał go na stanie. Nic nie płaciłem, bo szkoda była pokrywana z AC. Kilka dni tym samochodem jeździłem aż wreszcie mojego nie udało im się naprawić. Jeździłem bez żadnych ograniczeń.

Jasio234

Posty: 3

 
Najlepiej korzystać z firmy, która współpracuję przy usuwaniu szkód z OC. Wtedy bez problemów można u nich naprawiać, bo cena nas nie interesuje. Najważniejsze jest żeby samochód nadawał się znowu do jazdy.

Posty: 4

 
Nigdy nie szukałem serwisów samochodowych. Raczej wybieram tego, kto ma dla mnie czas. Wcale nie jest łatwo się dzisiaj dostać do mechanika, dlatego jeśli to nie jest pilna sprawa to trzeba będzie się umawiać na dwa czy nawet na trzy tygodnie wcześniej i wtedy na czas się dostaniemy.

Klara323

Posty: 3

 
Nie korzystałem z oferty blacharza. Miałem raz zardzewiały błotnik, ale nabyłem w kolorze i wymieniłem. Szybko poszło i co znaczące wiele mnie to nie kosztowało.

Hezis

Posty: 6

 
Długo szukałem warsztatu samochodowego w Gdyni i nie było łatwo. Ostatecznie trafiłem na specjalistów i naprawdę się zajęli bardzo dobrze moim samochodem. Później podeśle Wam dane kontaktowe do tego warsztatu.

Schwalbaa

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture