picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gdzie kupić wideorejestratory

gdzie kupić wideorejestratory

Czy udało się wam ostatnio trafić na fajny wideorejestrator do samochodu, który się sprawdza niezawodnie w kryzysowych sytuacjach na drodze?

HARY1953

Posty: 1

 
Sprawdziłem, doczytałem, nie ma haczyków. Gadałem z zaprzyjaźnionym konsultantem to mówił, że sporo ludzi bierze właśnie w tym momencie. Schodzą dość szybko wideorejestratory, praktycznie wszystkich typów od tej marki. Po drugie alkomaty robią świetne.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
U mnie cała rodzina zmotoryzowana skorzystała z tej promocji, więc uważam, że warto się pośpieszyć. Nie wiem, czy ona do świąt potrawa. Raczej w tym miesiącu, może lekko początek kolejnego.

zuziaai

Posty: 9

 
Cieszę się, że Media Expert robi taką promocję, bo trzeba kierowców cały czas uświadamiać. Alkomat się przyda zawsze i wszędzie, a mandaty rosną nieubłaganie. Aż się boję pomyśleć, co to będzie po zmianach przepisów.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
No właśnie Xblitz s10 duo mam od dawna i szkoda, że wcześniej nie trafiłem na promocję. To cyklicznie robią, czy tylko jednorazowo? :) Może uda mi się coś później trafić.

Malina1321

Posty: 3

 
Tak, Media Expert ma promocję na wideorejestrator Xblitz s10 duo, ale też inne. Ten mam i mogę polecić na spokojnie. Doskonale się sprawdza w dokumentowaniu wszystkiego, co się dzieje z tyłu i z przodu samochodu. Wyraźnie nagrywa, nie miałem żadnych problemów technicznych, a robię masę kilometrów. Bez wideorejestratora nawet nie odpalam silnika, tak szczerze mówiąc. Na alkomat 100 zł naprawdę w porządku dodatek. Szkoda, że inne marki tak do sprawy nie podchodzą.

tomalix

Posty: 3

 
Zestaw bardzo fajny i się sprawdza na drodze. Wyświetlacz płynnie chodzi, przyciski wysokiej jakości, kamera cofania, szybki podgląd. Sprawdzałem w nagraniach nocnych to przejrzyste. Sprzęt ochrania przy okazji nagrania, taka czarna skrzynka można powiedzieć.

serwer23

Posty: 9

 
Do kolegi wyżej to miesiąc na pewno promocja potrwa. Nie słyszałem, żeby mieli specjalne braki magazynowe. Mają merytorycznych konsultantów, więc możesz pogadać i ci wyjaśnią, o co chodzi.

zenek744

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture