picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

gdzie naprawić pasy w samochodzie

gdzie naprawić pasy w samochodzie

Szukam firmy, która może zająć się naprawą pasów bezpieczeństwa w Golfie. Auto sprzed 10 lat, pasy uszkodzone, natomiast nie wiem czy trzeba będzie się decydować koniecznie na ich wymianę czy będzie taka opcja, żeby ewentualnie jeszcze je jakoś zregenerować i przywrócić do życia. Jeśli możecie coś poradzić w tym względzie to chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Jojojo4

Posty: 1

 
Na spokojnie znajdziesz na pewno serwis, który specjalizuje się w naprawach pasów, korzystając z takiej oferty będziesz miał okazję przywrócić pasy do życia i nie będzie to jakoś szczególnie drogie. Na pewno ostatecznie koszty będą znacząco niższe niż w momencie, jakby się chciało pasy wymienić na nowe.

TomekK

Posty: 3

 
Jeśli masz auto po wypadku i z wystrzelonymi poduszkami to skontaktuj się z Serwisem Pasów w Zabrzu (www.serwis-pasow.pl). Byłem w takie sytuacji kilka miesięcy temu i udało się te wszystkie pirotechniczne, jak to mówią, elementy z ich pomocą naprawić. Profesjonalna oferta, nie było problemu z dopasowaniem części do konkretnego samochodu i wersji, którą posiadałem. Elementy zgodne z VIN więc potem jak będziesz chciał sprzedać auto to też nie będzie problemu.

zbychuuu

Posty: 13

 
Można obecnie liczyć na naprawę pasów, w większości przypadków te mechanizmy, które w pasach są wykorzystywane można będzie regenerować i dzięki temu ponownie takie pasy mogą być w samochodach wykorzystywane. W mojej ocenie skoro taki mechanizm istnieje to warto z niego skorzystać. To co będzie oczywiście kluczowe to fakt, ze taka regeneracja będzie generowała na pewno znacząco mniejsze koszty niż w momencie, gdy ktoś będzie się chciał zdecydować na wymianę całych pasów na nowe. Wtedy dla większości aut koszty będą bardzo wysokie.

Aleksisss

Posty: 5

 
Pasy są bardzo istotne w aucie i gwarantują bezpieczeństwo więc jak masz awarie to na pewno nie można tego lekceważyć, warto dokonać naprawy albo wymiany jak najszybciej. Jeśli chodzi o moje zdanie to ja bym zaczął od naprawy, bo będzie znaczenie tansze rozwiązanie niż próba dokonania wymiany pasów na nowe.

Nikuś23

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o pasy to faktycznie większość awarii ma taki charakter, że możliwa będzie nadal ich naprawa, regeneracja. Niezależnie jak się to nazwie na pewno warto będzie z takiej możliwości skorzystać bo wymiana będzie znacznie bardziej kosztowna, a czasami po prostu nie ma sensu pompować dużych środków w wymianę, gdy pasy da się naprawić.

Jasio234

Posty: 3

 
Dobre serwisy sobie poradzą z regeneracją większości pasów. Czasami wystarczy wymiana w mechanizmie drobnych elementów i pasy funkcjonują jak należy. A wymiana ich na całkowicie nowe może kosztować bardzo dużo. Element, który odpowiada za naciąganie jest kosztowny i wymiana pasów tym samym również.

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture