picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

serwis samochodowy

serwis samochodowy

Mam Passata po wypadku i potrzebuje w Gdańsku albo w okolicy jakiegoś serwisu, gdzie będzie można oddać auto do naprawy. Najlepiej jakiś serwis, który robi naprawy w ramach serwisu powypadkowego. Jak znacie jakiegoś autoryzowanego mechanika, którego ewentualnie możecie to dajcie znać.

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Postaraj się szukać serwisu, który będzie miał sprawny dostęp do części i tym samym będzie w stanie sprawnie zrobić dla Ciebie naprawę. To w sumie będzie kluczowa kwestia, bo jak nie masz drugiego auta to jednak problem zostać bez samochodu.

masz45

Posty: 8

 
W okolicy Gdańska czy w samym Gdańsku masz sporo różnych serwisów więc wydaje mi się, że na spokojnie możesz w sieci coś znaleźć i jechać z autem na przegląd to w miarę możliwości szybko ocenią co się tam dzieje i ewentualnie jaka naprawa będzie konieczna.

audi25

Posty: 15

 
Ostatnio po wypadku swojego Seata oddałem do likwidacji szkody do serwisu Auto Miras w Pępowie (https://grupamakurat.pl/serwis/) Auto bardzo ładnie zrobione, dość sprawnie im też poszło więc jak dla mnie pod tym kątem dla nich duży plus, że nie trzeba było na naprawę długo czekać.

Lupusx

Posty: 5

 
Staraj się wybrać jakiś serwis, który pracuje na oryginalnych częściach, bo wtedy masz gwarancje, że ta naprawa samochodu będzie zrobiona profesjonalnie. Sprawa dość istotna, bo jak auto jest jeszcze stosunkowo nowe to ważne, żeby ktoś nim się dobrze zajął.

MBsmoke

Posty: 25

 
Jeśli zależy Ci na czasie to podstawowe pytanie będzie takie, który serwis będzie w stanie naprawę zrobić najszybciej i pod tym kątem musisz wybierać. Kontakt z serwisem i pytanie jak wiele aut w danym momencie mają do naprawy.

TomekK

Posty: 7

 
Z mojej strony mogę polecić jakiś serwis, który ma autoryzację producenta samochodów. To najlepsza gwarancja jeśli chodzi o jakość napraw.

mirekp2005

Posty: 7

 
Zarówno w Gdańsku jak i w okolicach masz autoryzowane serwisy jeśli chodzi o grupę VW więc w wyszukiwarce spojrzyj, gdzie będzie Ci najbliżej, ewentualnie dzwoń i zobacz jakie mają obłożenie.

maniek

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture