picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

przewozy do Niemiec, poszukuję!

przewozy do Niemiec, poszukuję!

Znacie może jakieś firmy godne polecenia, które oferują busy pomorskie do Niemiec i Holandii? Chciałabym, aby mieli nowsze busy, które są wygodne, aby podróż przebiegała w komfortowych warunkach.

Tomcio

Posty: 2

 
Ja nigdy nie patrzę na cenę. Busy do Niemiec muszą być wygodne i bezpieczne. Zawsze zwracam na to spostrzeżenie przed planowaną podróżą.

sebes56

Posty: 5

 
Jeśli wybierzesz należytego przewoźnika to podróż przebiegnie Ci rzeczywiście szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach. Ja zawsze zamawiam busy z woj. zachodniopomorskiego.

codePerformance

Posty: 13

 
Powiem Wam, że ja np. nienawidzę latać samolotami i muszę się męczyć kilka godzin w busie. Jednak jeżeli wybierze się odpowiednią firmę busy pomorskie to podróż mija faktycznie przyjemnie.

Morchepl

Posty: 9

 
Busy pomorskie powinny być przede wszystkich wygodne. Nie lubię bardzo jeździć starymi busami, które nie mają regulowanych siedzeń, czy klimatyzacji. Taka podróż musi być bezpieczna i komfortowa dla pasażera.

090913123

Posty: 2

 
Ja korzystam tylko z usług sprawdzonych firm, jakie zawsze poleca mi ktoś z rodziny czy znajomych. Kilka razy już spotkałem się z nieżyczliwymi i chamskimi kierowcami. Jeżeli chcesz mogę Ci wysłać zdjęcie wizytówki sprawdzonej firmy, jaka oferuje przewozy do Niemiec.

bartek33

Posty: 8

 
Ja korzystam z usług firmy, która oferuje busy w woj. pomorskim. Już jechałam z nimi kilka razy i za każdym razem z niczym nie było problemu.

Klakierek56

Posty: 13

 
Przewozy do Niemiec powinny odbywać się z pod wskazanego adresu na wskazany adres w innym kraju. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy z zachodniopomorskiego to z całego serca polecam Ci tą firmę. https://www.bus-do-niemiec.pl

TomekK

Posty: 5

 
Przewozy do Niemiec proponuje dużo firm w województwie pomorskim. Możesz zobaczyć opinie w internecie na temat ich działalności, więc nie będziesz mieć żadnych wątpliwości, czy skorzystać z ich usług.

Lesny

Posty: 3

 
Ja nigdy nie patrzę na cenę. Busy do Niemiec muszą być wygodne i bezpieczne. Zawsze zwracam na to uwagę przed planowaną podróżą.

Grabow12

Posty: 3

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture