picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

busy z Polski do Holandii, która firma ?

busy z Polski do Holandii, która firma ?

Znacie bus do Holandii, który jeździ w piątki lub w soboty? Szukam firmy, która nie robi problemów o np. większy bagaż.

Piotr_21

Posty: 2

 
Busy do Holandii jeżdżą kilka razy w tygodni. Wszystko zależy od danej firmy. Najlepiej jest patrzeć opinie zamieszczone w internecie, a zarówno portalach społecznościowych na temat firm.

syrena88

Posty: 13

 
Najlepiej to podać województwo, z jakiego chcesz jechać. Sporo firm proponuje bus do Holandii, jednakże każda z nich wyjeżdża z określonych województw.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Bardzo dużo jest firm, które oferują busy Polska Holandia. Musisz popatrzeć w internecie na ogłoszenie, w które rejony Holandii jeżdżą. Wiele firm jeździ tylko z jednego województwa.

basia44

Posty: 17

 
Wiele firm oferuje, busy Polska Holandia. Najlepiej wypróbować kilka firm i zostać przy najlepszej. Ja tak zrobiłam i jeżdże z jedną firmą od 3 lat.

jkiolek56

Posty: 5

 
Powiem Ci, że busy do Holandii jeżdżą gdzieś co drugi dzień. Wszystko zależy od danej firmy i od tego, ilu mają pasażerów. Teraz na rynku jest bardzo sporo firm, więc na pewno coś odszukasz.

mikesmith0103

Posty: 5

 
Jeśli chodzi Ci o busy Polska Holandia to polecam ich https://busholand.pl/. Kierowcy są bardzo mili i bezpiecznie jeżdżą. Nigdy nie spotkałam się z żadnym problemem. Zawsze są na czas. Poza tym możesz wziąć sobie większy bagaż.

Booss23

Posty: 2

 
Powiem Ci, że bus do Holandii jest najbardziej komfortowym i wygodnym rodzajem podróży. Każda firma w ostatnim czasie ma bardzo nowoczesne busy, które są wygodne i duże.

Morchepl

Posty: 6

 
My również długo szukaliśmy firmy przewozowej, jak odnaleźliśmy tą najlepszą. Dobrze jakbyś powiedziała, z jakiego miasta w Polsce busa potrzebujesz. Niektóre busy Polska Holandia jeżdżą z określonego województwa.

humertus66

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture