picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

usługi transportowe, szukam !

usługi transportowe, szukam !

Potrzebny mi na już fachowy transport spedycja i nie wiem, do kogo się zgłosić. Macie jakieś sposoby? Poszukuje firmy, jaka będzie wiarygodna i jaka dowiezie wszystko na czas w określone miejsce.

Aligat56

Posty: 2

 
Trzeba wybrać firmę, dla której transport i spedycja to praca codzienna. W ten sposób mają kontakty, wiedzą jak wszystko przygotować i na pewno można będzie na tym zyskać. Korzystamy z oferty takiej firmy. Zawsze przygotowują kompleksową usługę. Wiem, że dojadą na czas wtedy, kiedy trzeba.

CHatka-eKo

Posty: 5

 
Można zrobić tak, że wybierasz tylko spedycje i taka osoba odnajduje wiarygodny transport logistyka. Wówczas można być pewnym, że wszystko dotrze na czas w właściwe miejsce. Nie ma znaczenia czy to kraj i zagranica. Spedytor zawsze robi wszystko dla naszego zadowolenia.

codePerformance

Posty: 12

 
Nic nie wiem na temat takich usług autami ciężarowymi. Dawniej jeździłem busem, natomiast przewoziliśmy tylko osób albo małe paczki. Tam formalności tyle nie było, natomiast tutaj jak można przypuszczać jest ich faktycznie niesłychanie sporo i trzeba się będzie na tym znać.

Jacek1812

Posty: 13

 
Zasadniczo firm spedycyjnych to jest dużo. W wielu przypadkach są powiązane, czyli mają też transport na miejscu i można z ich usług skorzystać. Tak właśnie robię od lat.

khazdul

Posty: 3

 
Polska spedycję międzynarodową to ma na najwyższym poziomie. Znajomi z Niemiec są nawet tym zaskoczeni. Warto z takiej doświadczonej firmy korzystać.

kociol001

Posty: 2

 
Znajomy pracuje w transporcie międzynarodowym to mówi, że zanim wyruszy w trasę to trochę zabiegów z tym jest. Na szczęście mają spedytora, który ma do tego głowę i zawsze ze wszystkim na czas się wyrabia.

gregcie@

Posty: 20

 
Według mnie spedycja międzynarodowa to już coś, czym zajmuje się specjalista. Wcale nie jest to takie łatwe. Znajomy woził w jednej z takich firm towar na Węgry. Radowały się, że siedzi tylko za kółkiem i że nie musi zajmować się tymi wszystkimi papierami.

Tomcio

Posty: 6

 
Zawsze korzystam z usług transportowych w firmie http://www.polmack.com.pl/55-uslugi-transportowe/ i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to oni najlepiej się na tym znają. Mogę ich polecić, bo zatrudniają ludzi obeznanych w tym temacie bardzo dobrze.

090913123

Posty: 2

 
Według mnie trzeba bardzo dokładnie sprawdzać, jaką flotę ma firma. To mają być nowe samochody, a nie takie, które za sto kilometrów nie będą chciały dalej jechać.

pawel253

Posty: 6

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture