picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

mechanik w Szczecinie, gdzie warto ?

mechanik w Szczecinie, gdzie warto ?

Czy do każdego producenta są inne programy diagnostyczne? Mechanicy mają je? Chciałem coś sam wskórać w swoim Japończyku, lecz nie za niezmiernie wiem jak w ogóle ma się za to zabrać. Znacie się na tym?

CzarnyBlant

Posty: 3

 
Rozrząd wymieniałem u mechanika ze Szczecina, który ma tutaj https://auto-mis.szczecin.pl swoją ofertę. Jestem niezmiernie usatysfakcjonowany. Szybko sprawdzili, co się dzieje i od razu zamówili części. Według mnie nie kosztowało to dużo.

Yuri20

Posty: 8

 
Jeśli samochód mocno kopci i nie chce jechać to oznacza, iż niestety padły pierścienie. Naprawa będzie kosztowna, ale jeśli ktoś się na tym i zrobi dobrze to jest spokój. Miałem takie zdarzenie i od dużo lat mam spokój.

SStasiol

Posty: 31

 
Mam różne przeżycia związane z mechanikami. To, dlatego jeśli coś tylko mogę to naprawiam sam. Te grubsze naprawy zostawiam mechanikom, lecz zanim oddam takiego auto to wszystko naprawdę bardzo dokładnie sprawdzać. Nie mam do nich jakoś większego zaufania.

xacti

Posty: 4

 
Nie jest wcale bezproblemowo znaleźć mechanika w Szczecinie. Niby jest ich sporo, ale fachowców jak na lekarstwo. Trzeba dobrze szukać. Najlepiej jest czytać opinie. Wówczas wiadomo, kogo polecają te osoby, jakie z usług warsztatu samochodowego korzystają. Kierujemy się, jakością napraw, a nie tylko tym ile mają nas kosztować.

Klaudi

Posty: 5

 
Większość napraw robię sam, ale jeśli zaczyna psuć się coś w silniku to nie dam już rady. Wtedy tylko pomoc specjalisty ma sens. Tutaj potrzebne jest doświadczenie, bo wtedy można bardzo szybko zaleźć przyczynę awarii i starać się to bardzo szybko naprawić.

Marioleczka 

Posty: 6

 
Mam nowe samochody także korzystał z oryginalnych serwisów i nie jestem w stanie Wam pomóc. Na takich serwisach autoryzowanych też jest różnie, ale to już temat na inną okazję.

mew soncz7777

Posty: 8

 
Miałem auto na gaz i nigdy wiecej. Ciągle były problemy. Dobrze, że miałem mechanika w Szczecinie i on mógł mi naprawić silnik. Troszkę mnie to kosztowało.

Freakster89

Posty: 32

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture