picture

Działanie przeglądarek
Firefox, Chrome, Opera, IE

To forum jest bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem każdej przeglądarki. Dbamy aby każdy użytkownik mógł swobodnie i bez żadnych przeszkód po nim się poruszać.

picture

Nowa koncepcja
unikalne forum dyskusyjne

Nowy skrypt tego forum sprawił, że duża ilość osób wraca bo jeśli działa forum 24h to miło się go przegląda, bez zakłóceń.

picture

Statystyki forum
oglądalność rośnie

Mamy już, uwaga !!! 1305 zarejestrowanych użytkowników. Aktualnie jest obecnych 25 anonimowych, których zachęcamy do zarejestrowania się...

wisiorki serca, jaki sklep ?

wisiorki serca, jaki sklep ?

Poszukuje oferty z otwieranymi wisiorkami. Nie musi to być serce, bo lubię również różne kształty. Wiem, iż sporo osób kupuje biżuterię poprzez Internet, lecz gdzie dokładnie to robicie? Są jakieś niezwykle dobrze zaopatrzone sklepy?

gregBard

Posty: 2

 
Trzeba szukać biżuterii wszędzie gdzie mamy taką możliwość. W ten sposób wyrobimy sobie zdanie gdzie jest najtaniej. Nie pożądane byłoby się kierować tylko cenami, albowiem znaczące również będzie to, z jakich materiałów wykonana jest biżuteria. Jeśli to srebro to, jaka próba? Jeśli biżuteria jest pozłacana to, którym złotem?

Marioleczka

Posty: 5

 
Biżuteria to nie tylko coś dla kobiet. Mój mąż chciał krzyżyk męski i sobie taki kupił. W sklepie internetowym były różne modele krzyżyków od małych po naprawdę bardzo duże.

ja2210

Posty: 3

 
Mnie kolekcja charms reflexions od zawsze się podobała. Uważam, że to jest ponad czasowe, dlatego warto mieć coś takiego u siebie. Ceny jak za srebro wcale nie są wysokie. W sklepie internetowym można trafić na różne promocje, dlatego często tam zaglądam. W ten sposób żadna ciekawa oferta mnie nie ominie.

namok

Posty: 2

 
Lubię dużo biżuterii, dlatego mam kilkanaście bransoletek na rękę i nadal mi mało. Na pewno niska cena takich bransoletek zachęca do ich kupowania. Gdyby to kosztowało po kilkaset złotych za sztukę to zastanawiałabym się o wiele dłużej. Na szczęście nie trzeba dużo wydawać, aby zamówić piękną biżuterie dla siebie.

sawas

Posty: 3

 
Mnie kolekcja charms reflexions od zawsze się podobała. Uważam, że to jest ponad okresowe, wobec tego warto mieć coś takiego u siebie. Ceny jak za srebro wcale nie są wysokie. W sklepie internetowym można trafić na różne promocje, wobec tego częstokroć tam zaglądam. W ten sposób żadna ciekawa propozycja mnie nie ominie.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Najlepiej sprawdzić sobie ofertę ze sztywnymi bransoletami https://valerio.pl/sztywne-c-16_5_26.html i wtedy można dopiero zdecydować czy chcemy to kupować czy nie? Moda jest ważna, ale nie najważniejsza.

Kitas

Posty: 3

 
Oferty z wisiorkami sercami można znaleźć w Internecie. To chyba najłatwiejszy sposób, bowiem niezmiernie szybko dotrzemy do oferty, która nas w stu procentach zadowoli. Srebro nie jest drogie, dlatego wiele na dekoracje nie trzeba wydawać. Najlepiej jest odwiedzić sklep i się o tym przekonać.

Hoteowo24h

Posty: 17

 
Mnie się akurat kolczyki celebrycki bardzo podobają. Niska cena zachęca do tego, aby je kupować. Byłam w jednym ze sklepów internetowych, który był bardzo dobrze zaopatrzony. Akurat na kolczyki była u nich promocja to kupiłam sobie kilka par. do tej pory je mam i nic złego się z nimi nie dzieje także było warto.

TomekK

Posty: 4

 
Biżuterii znajdziecie bardzo dużo. To, dlatego warto zaznajomić się z ofertą, jaką znajdziemy w sklepie internetowym, a wtedy można sobie w tym temacie wyrobić zdanie.

Grabow12

Posty: 5

 
picture
Social Network picture picture picture picture picture picture